Kurumsal

Teknik Kağıt Amb.Pls. Teks.San Ve Tic Ltd Şti – ‘nin Ambalaj Atıklarının Kaynağında Ayrı Toplanması konusunda Beylikdüzü Belediyesi ile protokolleri bulunmaktadır.

Bu protokoller çerçevesinde Ambalaj Atıklarının Kaynağında Ayrı Toplanması amacı ile kanca vinçli kamyonlar, çok sayıda Ambalaj Atığı Toplama Aracı yazısı ile faaliyet gösteren toplama aracılarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Ambalaj Atıklarının ve hurda kağıtların kaynağında Ayrı Toplanması amacı sanayi kuruluşlarına çok sayıda tonaj kapasitesi yüksek konteyner ve kompakt bırakılmıştır. Beylikdüzü ve Kıraç da tesislerimiz bulunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz matbaalarda özel vakumlu sistem kurularak toplama yapılmaktadır. Araçlar liftli sistemlerle bu atıkları kaynağından alıp tesise getirmektedir.

İlçeler genelinde kamu kurumu, ofis, sağlık kuruluşları, okullar gibi ambalaj atığı kaynaklarından ise İç Mekan Kutuları ile toplama işlemleri yürütülmektedir.

Bunun dışında market, küçük çaplı işyerleri vb. noktalardan da kapasitelerine göre ya da faaliyet alanının durumuna göre kafesler konularak ambalaj atıkları kaynağında ayrı olarak toplanmaktadır. Toplanan ambalaj atıkları ayırma işlemleri için Teknik Kağıt ‘ın Kıraç veya Beylikdüzü tesisine getirilmektedir